A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bo się Grażynkom, Dżesikom, Januszkom i Brajankom nie chce tyłka ruszyć i przejść się parę metrów z dzieciakiem do szkoły. Jakby mogli to by pod same drzwi podjechali, a najlepiej jeszcze pod drzwi klasy.
A później tacy piszą pod art że zaraz wyleje się pisowska fala hejtu. Was POKOwskich lemingów nic nie przebije w tym względzie.
@2o2o2oiwi2 - Przejdź się też po Wspólnej!
Mam pomysł żeby w Elblągu zakazać dowożenia uczniów pod same szkoły. Należy zachęcić do korzystania z własnych nóg lub komunikacji miejskiej. Przyjezdni zostawiają dziecko na pelti autobusowej lub trwamajowej i dziecko samo dojedzie.
Po to jest ku*wa parking żeby tam parkować a nie na trawnikach czy ścieżkach którymi tarasują przejście. Bardzo dobrze że ktoś to nagłaśnia z tego względu że niszczony jest obiekt, na który wszyscy płacimy z podatków. Nauczcie się jeździć przy tym respektować znaki albo zdajcie blankiet do starostwa.
szkoda, że ten czytelnik nie widzi aut zaparkowanych na chodniku koło przystanku autobusowego Górnośląska/Sienkiewicza/Agrykoli.. Tyle nowych miejsc parkingowych zbudowano w okolicy a chodnik nadal jes niszczony... Straz Miejska nie widzi?
@Tu jest Polska - No jasne. Orwell 1984.Kamera na każdym rogu i patrole nie mające nic innego do roboty tylko ściganie parkujących. Cennik też sobie sam ustaliłeś cwaniaczku. Mandat za parkowanie poza wyznaczonymi miejscami wynosi 100 / 200 / 300zł a poziomy powyżej sto tylko za poważne wykroczenie - zablokowanie ruchu, zatrzymanie na moście czy w tunelu stwarzające zagrożenie.
O te parkingi dla ponoć korzystających z Dolinki postulowała radna Banasiewicz. Dziwiłem się, że nie wystarcza ten wielki parking przy Kościuszki z drugiej strony Dolinki. Jak widzę codziennie jakieś inne auto parkujace na trawniku zamiast na prawie zawsze pustym parkingu na Kościuszki, bo 15 metrów to za duży dystans do przejscia, to uważam, że czas apeli się się skończył. To samo dotyczy parkujacych aut na kopertach, bo blizej do drzwi Leclerca. Jeżeli policja i Straż Miejska w Elblagu nie zmieni swojego negatywnego podejścia do wystawiania mandatów także czarnym BMW, czy audi to hulaj dusza.