UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam pomysł żeby w Elblągu zakazać dowożenia uczniów pod same szkoły. Należy zachęcić do korzystania z własnych nóg lub komunikacji miejskiej. Przyjezdni zostawiają dziecko na pelti autobusowej lub trwamajowej i dziecko samo dojedzie.