UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam pomysł żeby w Elblągu zakazać dowożenia uczniów pod same szkoły. Należy zachęcić do korzystania z własnych nóg lub komunikacji miejskiej. Przyjezdni zostawiają dziecko na pelti autobusowej lub trwamajowej i dziecko samo dojedzie.


Anuluj