Wybrany wątek opinii

Mam pomysł żeby w Elblągu zakazać dowożenia uczniów pod same szkoły. Należy zachęcić do korzystania z własnych nóg lub komunikacji miejskiej. Przyjezdni zostawiają dziecko na pelti autobusowej lub trwamajowej i dziecko samo dojedzie.
(2025.11.21)
Wincyj zakazów, wincyj!
(2025.11.23)
Powrót do komentarzy