Wybrany wątek opinii
Mam pomysł żeby w Elblągu zakazać dowożenia uczniów pod same szkoły. Należy zachęcić do korzystania z własnych nóg lub komunikacji miejskiej. Przyjezdni zostawiają dziecko na pelti autobusowej lub trwamajowej i dziecko samo dojedzie.
Do moderacji
Odpowiedz
10
2
Wincyj zakazów, wincyj!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0