Wybrany wątek opinii
chyba trzeba będzie po ciemku przejść sie specjalnie obok tych aut... :)
Do moderacji
Odpowiedz
8
6
@2o2o2oiwi2 - nie strasz żebyś nie musiał się tłumaczyć na Policji
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
@2o2o2oiwi2 - Przejdź się też po Wspólnej!
Do moderacji
Odpowiedz
4
2