Pt
So
Nd
Pn
Wt
Śr
Cz

Repertuar na piątek

Światowid Duża Sala

Dziwny świat

USA

godz. 14:00, 16:00, 18:00


Śubuk

godz. 20:00


Światowid Sala Kameralna

Moonage daydream

Niemcy; USA

godz. 20:15


Wielki zielony krokodyl domowy

godz. 14:30, 16:30, 18:30


Światowid Sala Studyjna

Do ostatniej kości

Włochy; USA

godz. 12:15



Kociarze

godz. 20:30


Święta inaczej

Polska

godz. 18:15


Uwolnić Poly

godz. 16:15


Multikino

Bella i Sebastian: Nowe Pokolenie

Familijny, Przygodowy, Od lat 7, 97 minut

godz. 10:00 [2D, DUBBING]


Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

Akcja, Science-Fiction, Od lat 13, 162 minuty

godz. 20:00 [2D, DUBBING]


Do ostatniej kości

Od lat 15, 130 minut

godz. 12:25 [2D, NAPISY]


Dzika noc

Od lat 15, 112 minuty

godz. 15:15 [2D, NAPISY], 17:50 [2D, NAPISY], 19:45 [2D, NAPISY]


Dziwny świat

Animowany, Familijny, Przygodowy, Od lat b.o., 102 minuty

godz. 09:30 [2D, DUBBING], 12:45 [2D, DUBBING], 15:10 [2D, DUBBING], 17:40 [2D, DUBBING]


Kierunek: Księżyc!

Animowany, Familijny, Przygodowy, Od lat b.o., 85 minut

godz. 11:20 [2D, DUBBING], 13:45 [2D, DUBBING], 16:00 [2D, DUBBING]


Listy do M. 5

Komedia romantyczna, Od lat 13, 114 minuty

godz. 09:30 [2D, PL], 12:35 [2D, PL], 15:20 [2D, PL], 18:00 [2D, PL], 20:10 [2D, PL]


Nie cudzołóż i nie kradnij

Komedia, Komedia gangsterska, Od lat 15, 105 minut

godz. 20:45 [2D, PL]


Śubuk

Dramat, Od lat 13, 112 minuty

godz. 18:10 [2D, PL], 20:35 [2D, PL]


Święta inaczej

Komedia, Od lat 12, 114 minuty

godz. 20:25 [2D, PL]


Uwolnić Poly

Familijny, Przygodowy, Od lat 6, 103 minuty

godz. 12:15 [2D, DUBBING], 14:40 [2D, DUBBING], 17:15 [2D, DUBBING]


Wielki Zielony Krokodyl Domowy

Od lat 6, 107 minut

godz. 10:05 [2D, DUBBING], 12:25 [2D, DUBBING], 14:55 [2D, DUBBING], 17:30 [2D, DUBBING]


Cinema City

Bella i Sebastian: Nowe pokolenie

Przygodowy, Familijny, 97 min.

godz. 13:40 [2D, DUBBING]


Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

Romantyczny, Science-Fiction, 161 min.

godz. 13:10 [2D, DUBBING], 18:10 [2D, DUBBING], 21:30 [2D, NAPISY]


Do ostatniej kości

Dramat, Horror, Romantyczny, 131 min.

godz. 21:20 [2D, NAPISY]


Dzika noc

111 min.

godz. 16:30 [2D, NAPISY], 19:30 [2D, NAPISY], 22:00 [2D, NAPISY]


Dziwny świat

Animowany, 102 min.

godz. 10:10 [2D, DUBBING], 12:30 [2D, DUBBING], 14:50 [2D, DUBBING], 17:10 [2D, DUBBING]


Kierunek: Księżyc!

Animowany, Familijny, 85 min.

godz. 10:20 [2D, DUBBING], 12:15 [2D, DUBBING], 14:10 [2D, DUBBING], 16:10 [2D, DUBBING]


Listy do M. 5

Komedia, Romantyczny, 117 min.

godz. 10:00 [2D, PL], 16:00 [2D, PL], 19:00 [2D, PL], 20:30 [2D, PL]


Menu

106 min.

godz. 21:00 [2D, NAPISY]


Nie cudzołóż i nie kradnij

100 min.

godz. 21:40 [2D, PL]


Śubuk

Dramat, 118 min.

godz. 18:50 [2D, PL]


Świąteczny cud

Komedia, Dramat, 104 min.

godz. 10:00 [2D, DUBBING]


Święta inaczej

Komedia, 112 min.

godz. 18:30 [2D, PL]


Uwolnić Poly

Przygodowy, Familijny, 103 min.

godz. 11:50 [2D, DUBBING], 14:10 [2D, DUBBING], 16:30 [2D, DUBBING]


Wielki zielony krokodyl domowy

Przygodowy, Animowany, Komedia, 106 min.

godz. 11:00 [2D, DUBBING], 13:20 [2D, DUBBING], 15:40 [2D, DUBBING], 18:00 [2D, DUBBING]