Wybrany wątek opinii

szkoda, że ten czytelnik nie widzi aut zaparkowanych na chodniku koło przystanku autobusowego Górnośląska/Sienkiewicza/Agrykoli.. Tyle nowych miejsc parkingowych zbudowano w okolicy a chodnik nadal jes niszczony... Straz Miejska nie widzi?
zabytkowy park... (2025.11.21)
@zabytkowy park... - I jeszcze wjeżdżający strasznie się denerwują na pieszych i rowerzystów!
PyrPyr (2025.11.21)
Powrót do komentarzy