UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mam pomysł żeby w Elblągu zakazać dowożenia uczniów pod same szkoły. Należy zachęcić do korzystania z własnych nóg lub komunikacji miejskiej. Przyjezdni zostawiają dziecko na pelti autobusowej lub trwamajowej i dziecko samo dojedzie.