UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
szkoda, że ten czytelnik nie widzi aut zaparkowanych na chodniku koło przystanku autobusowego Górnośląska/Sienkiewicza/Agrykoli.. Tyle nowych miejsc parkingowych zbudowano w okolicy a chodnik nadal jes niszczony... Straz Miejska nie widzi?
zabytkowy park...