UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Tu jest Polska - No jasne. Orwell 1984.Kamera na każdym rogu i patrole nie mające nic innego do roboty tylko ściganie parkujących. Cennik też sobie sam ustaliłeś cwaniaczku. Mandat za parkowanie poza wyznaczonymi miejscami wynosi 100 / 200 / 300zł a poziomy powyżej sto tylko za poważne wykroczenie - zablokowanie ruchu, zatrzymanie na moście czy w tunelu stwarzające zagrożenie.