Wybrany wątek opinii
Niech się czytelnik zajmie swoim życiem, bo ewidentnie chodzi i szuka dziury w całym :/ takie moje zdanie
Do moderacji
Odpowiedz
39
164
Szkoda, że jesteś anonimowy. Wolałbym wiedzieć, którego to głupka na ulicy mijam.
Do moderacji
Odpowiedz
11
11
jak żeś taki mądry to ty się przedstaw niech wszyscy poznają takiego mądrego
Do moderacji
Odpowiedz
8
9
Po to jest ku*wa parking żeby tam parkować a nie na trawnikach czy ścieżkach którymi tarasują przejście. Bardzo dobrze że ktoś to nagłaśnia z tego względu że niszczony jest obiekt, na który wszyscy płacimy z podatków. Nauczcie się jeździć przy tym respektować znaki albo zdajcie blankiet do starostwa.
Do moderacji
Odpowiedz
33
3
Odezwał się pierwszy jeżdżący po trawnikach.
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
Do moderacji
Odpowiedz
1
11
Nie po to zostały wydane pieniądze żeby niszczyć trawniki i parkować na chodnikach
Do moderacji
Odpowiedz
10
0
No to tatusiu zadbam o to byś przeszedł kilka kroków z zatoczki z dzieckiem. Panisko bezczelne. Myśli, że mu wszystko wolno
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
@szefyr - kiedyś strażnik ze straży miejskiej robił zdjęcia rozjeżdżonych trawników i na tym się skończyło chodzę codziennie tymi alejkami z psem i raz o mało nie rozjechali mi psa kierowcy wiedzą stoi znak zakazu ruchu że może ktoś ich spisać to jeżdżą niebezpiecznie szybko nie zwracając na nic uwagi czasem jak ktoś idzie alejką kto otwiera okno i krzyczy spier, ,, ,, szczególnie po świńsku zachowała się szkoła zamknęła bramę i cały ruch poszedł na trawniki szkoła ma spokój nie wiem po co jest ta straż w sumie jaka to straż jak nic nie pilnuje to samo dzieje się na przystanku na Agrykola przy szerokim wejściu do szkoły zakaz tez zastawiony chodnik ścieżka rowerowa chodzą dzieci pomiędzy samochodami które jedne wjeżdżają drugie wyjeżdżają bardzo niebezpieczne miejsce tu też kiedyś dojdzie do tragedii wtedy się obudzą nie ma żadnego prawa w tym mieście nie działają tez żadne znaki drogowe wolna amerykanka za przystankiem na Agrykola to jeden wielki kocioł samochody i na dodatek hulajnogi a gdzie ta leniwa formacja tu jest ich miejsce chodzi o bezpieczeństwo dzieci idących do szkoły i przechodniów może panowie ruszą swoje tyłki
Do moderacji
Odpowiedz
4
1