A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
no właśnie ten artykuł przekracza twój poziom intelektualny
"Panie kierowniku! Co tam zarobili! I tutaj też!Panie Sławku! Panie Slawku! Pan pozwoli panie Sławku!
Niestety odkąd rzucono mi kamieniem w balkon nie zwracam już uwagi.
chciałam ci powiedzieć że głowa nie jest tylko do noszenia czapki
Szkoda, że jesteś anonimowy. Wolałbym wiedzieć, którego to głupka na ulicy mijam.
jak żeś taki mądry to ty się przedstaw niech wszyscy poznają takiego mądrego
chyba trzeba będzie po ciemku przejść sie specjalnie obok tych aut... :)
Bez google nie wiedzą gdzie wisła płynie, taka jest dziś nauka ! Widzę często w komunikacji miejskiej jak odrabiają lekcje ściągając z google ! To jest zaliczenie pamięciowe a nie nauka to trzeba mówić głośno bo ich niby wiedza idzie w las !
Åšrednia 5.7 czy 6.0 ? Pytam za co ta ocena? Nazywacie to naukÄ… ? Niech nauczyciel zada to same zadanie w klasie bez korzystania z telefonu to zobaczycie ilu jest zdolnych i godnych tej oceny.
Za moich czasów były kartkówki dwu minutowe bez szans na ściąganie i efekt był czytelny,   75% pała ! Ale nawet kończąc klasę że śrenią trzy plus, wiedza była bogata bo zaczerpnięta w siedzeniu nad książką i atlasem !!!
@2o2o2oiwi2 - nie strasz żebyś nie musiał się tłumaczyć na Policji