UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Tu jest Polska - No jasne. Orwell 1984.Kamera na każdym rogu i patrole nie mające nic innego do roboty tylko ściganie parkujących. Cennik też sobie sam ustaliłeś cwaniaczku. Mandat za parkowanie poza wyznaczonymi miejscami wynosi 100 / 200 / 300zł a poziomy powyżej sto tylko za poważne wykroczenie - zablokowanie ruchu, zatrzymanie na moście czy w tunelu stwarzające zagrożenie.