UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
szkoda, że ten czytelnik nie widzi aut zaparkowanych na chodniku koło przystanku autobusowego Górnośląska/Sienkiewicza/Agrykoli.. Tyle nowych miejsc parkingowych zbudowano w okolicy a chodnik nadal jes niszczony... Straz Miejska nie widzi?
zabytkowy park...