UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O te parkingi dla ponoć korzystających z Dolinki postulowała radna Banasiewicz. Dziwiłem się, że nie wystarcza ten wielki parking przy Kościuszki z drugiej strony Dolinki. Jak widzę codziennie jakieś inne auto parkujace na trawniku zamiast na prawie zawsze pustym parkingu na Kościuszki, bo 15 metrów to za duży dystans do przejscia, to uważam, że czas apeli się się skończył. To samo dotyczy parkujacych aut na kopertach, bo blizej do drzwi Leclerca. Jeżeli policja i Straż Miejska w Elblagu nie zmieni swojego negatywnego podejścia do wystawiania mandatów także czarnym BMW, czy audi to hulaj dusza.