Wybrany wątek opinii
Zastanawiam się czy to tylko pisowcy którym się należy czy normalni Polacy też łamią zakaz wjazdu ?
Do moderacji
Odpowiedz
20
50
@Ciekawy - Nie zastanawiaj się bo to przekracza twój poziom intelektu. Poważne sprawy zostaw osobom myślącym
Do moderacji
Odpowiedz
12
26
no właśnie ten artykuł przekracza twój poziom intelektualny
Do moderacji
Odpowiedz
6
10
A później tacy piszą pod art że zaraz wyleje się pisowska fala hejtu. Was POKOwskich lemingów nic nie przebije w tym względzie.
Do moderacji
Odpowiedz
4
19
@Ciekawy - To jest taka elbląską mentalność: tworzenie ścieżki na skróty przez trawniki, chodzenie po lewej stronie chodnika, na przejściu dla pieszych też przechodzi się dowolnie zamiast tylko prawą stroną. Wielu mieszkańców zatrzymało się na poziomie tzw. ruskiej mentallności i nie szanują dobra wspólnego innego człowieka.
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@A później tacy piszą pod art że zaraz wyleje się pisowska fala hejtu. Różnica jest taka że pisowcy wylewają hejt na Polaków. Polacy nie hejtuja tylko chcą rozliczenia pisowskich zlodzieii
Do moderacji
Odpowiedz
2
0