Wybrany wątek opinii

Zastanawiam się czy to tylko pisowcy którym się należy czy normalni Polacy też łamią zakaz wjazdu ?
Ciekawy (2025.11.21)
@Ciekawy - Nie zastanawiaj się bo to przekracza twój poziom intelektu. Poważne sprawy zostaw osobom myślącym
(2025.11.21)
no właśnie ten artykuł przekracza twój poziom intelektualny
(2025.11.21)
A później tacy piszą pod art że zaraz wyleje się pisowska fala hejtu. Was POKOwskich lemingów nic nie przebije w tym względzie.
(2025.11.21)
@Ciekawy - To jest taka elbląską mentalność: tworzenie ścieżki na skróty przez trawniki, chodzenie po lewej stronie chodnika, na przejściu dla pieszych też przechodzi się dowolnie zamiast tylko prawą stroną. Wielu mieszkańców zatrzymało się na poziomie tzw. ruskiej mentallności i nie szanują dobra wspólnego innego człowieka.
starsza pani (2025.11.21)
@starsza pani - Niektórzy to się wręcz szczycą swoją ruską mentalnością
Targowica w pis (2025.11.23)
@A później tacy piszą pod art że zaraz wyleje się pisowska fala hejtu. Różnica jest taka że pisowcy wylewają hejt na Polaków. Polacy nie hejtuja tylko chcą rozliczenia pisowskich zlodzieii
(2025.11.23)
Powrót do komentarzy