Wybrany wątek opinii
Są tak bezczelni bo wiedzą że są bezkarni. Tam wystarczyłaby jedna kamera na wjeździe. I każdemu bohaterowi dowalić 1500 PLN za każde złamanie zakazu wjazdu. Z chamami inaczej się nie da
Do moderacji
Odpowiedz
142
14
@Tu jest Polska - No jasne. Orwell 1984.Kamera na każdym rogu i patrole nie mające nic innego do roboty tylko ściganie parkujących. Cennik też sobie sam ustaliłeś cwaniaczku. Mandat za parkowanie poza wyznaczonymi miejscami wynosi 100 / 200 / 300zł a poziomy powyżej sto tylko za poważne wykroczenie - zablokowanie ruchu, zatrzymanie na moście czy w tunelu stwarzające zagrożenie.
Do moderacji
Odpowiedz
2
11