UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zapraszam #Straż Miejską w Elblągu oraz #Policja w Elblągu na ul. Wspólną. Znak przy wjeździe pokazuje strefę zamieszkania, a mieszkańcy sobie parkują gdzie popadnie! Czasami nie można tam przejechać do domu!!!

PyrPyr

Anuluj