71
21.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jakoś dziwnie pewnie ci sami kierowcy, gdy pojadą na tańsze zakupy do Niemiec nie parkują tam na chodnikach, trawnikach itp. bo wiedzą, że szybko będą bez dyskusji zmandatowani lub odholowani. A u nas policja nie chce ludzi denerwować bo zostanie zwyzywana. Dlatego, ze taka jest policja, a prokuratora i sądy jeszcze bardziej laskawe tyle niepotrzebnych przestępstw i tragedii, bo reagują dopiero jak jest trup.
(2025.11.21)

info

10  
  2
@pyr, pyr-dokładnie o to miejsce chodziło...
zabytkowy park... (2025.11.21)

info

4  
  0
Chyba ten donos napisał jakiś emeryt który ma za dużo wolnego czasu i pisze że dla osoby spieszącej się rano do pracy i jeszcze odwożącej dziecko do szkoły wskazany jest rano spacerek. Oczywiście nie pochwalam jeżdżenia tam gdzie jest zakaz wjazdu, ale dawanie takich "rad życiowych" jest żałosne.
380.000,00 zł z "budżetu obywatelskiego" i wszystko jasne. Ostatnio firma robiła mi przy domu podjazd z ulicy do garażu, chodnik od furtki do drzwi i chodnik wokół domu i za domem i dojście do budynku gospodarczego i dodatkowe miejsce postojowe - wszystko z materiałów porównywalnych z tymi na te miejsca parkingowe, a powierzchniowo to na oko nawet więcej m2.Tyle że koszt był około 35.000 zł z robocizną i nawet z fakturą - a nie 380.000 zł ! ! !
(2025.11.21)

info

5  
  4
@Ciekawy - To jest taka elbląską mentalność: tworzenie ścieżki na skróty przez trawniki, chodzenie po lewej stronie chodnika, na przejściu dla pieszych też przechodzi się dowolnie zamiast tylko prawą stroną. Wielu mieszkańców zatrzymało się na poziomie tzw. ruskiej mentallności i nie szanują dobra wspólnego innego człowieka.
starsza pani (2025.11.21)
Ten renault złotawy wlasnietam stoi na pierwszym miejscu, znowu zajmuje miejsce wiele wiele dni
Kqrkekek (2025.11.21)

info

6  
  2
Odezwał się pierwszy jeżdżący po trawnikach.
elblążanin48 (2025.11.21)
I tak jest w całym mieście. Parkingi stoją puste a ludność napływowa parkuje na trawnikach. Świetnie widać to u nas na malborskiej ( tu akurat łysi kryminalista) ale i na 1000 lecia (samochody rozjeżdżają zieleń). Gdzie jest słynna Straż Miejska? To samo między blokami na przeciwko Policji. To samo wszędzie gdzie są trawniki. Panowie ze SM żyjecie z naszych podatków.... Może weźmiecie się do roboty?
(2025.11.21)

info

4  
  1
Jednym słowem Elbląg staje się miastem bezprawia. Wyroki za śmierć po roku pw, narkomanii i przestępcy traktowani jak ofiary, oskarża się policjantów o stosowanie prawa, kryminaliści czują się bezkarnie, narkotyki są powszechne i dostępne praktycznie we wszystkich knajpach i przed nimi. Prawo przestaje istnieć. Czy ludzie normalni, uczciwi powinni zacząć sami stanowić prawo? Czy powinni sami wymierzać kary kryminalistom? Czy sami powinni przebijać opony, rysować karoserie szkodnikom i niszczycielom przyrody? A może wystarczy aby policja i SM wzięła się do roboty?
(2025.11.21)

info

5  
  1
jak wymra emeryci to wy zostaniecie gołe i wesołe nie bedzie nic ani parków ani drzew kupa śmieci i nic więcej wy młodzi zniszczycie wszystko wam do szczęścia potrzebne tylko wóda i narkotyki
Grażyna12 (2025.11.21)