UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po to jest ku*wa parking żeby tam parkować a nie na trawnikach czy ścieżkach którymi tarasują przejście. Bardzo dobrze że ktoś to nagłaśnia z tego względu że niszczony jest obiekt, na który wszyscy płacimy z podatków. Nauczcie się jeździć przy tym respektować znaki albo zdajcie blankiet do starostwa.