UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zapraszam #Straż Miejską w Elblągu oraz #Policja w Elblągu na ul. Wspólną. Znak przy wjeździe pokazuje strefę zamieszkania, a mieszkańcy sobie parkują gdzie popadnie! Czasami nie można tam przejechać do domu!!!

PyrPyr