Potrącenie rowerzystki na przejeździe dla rowerów
fot.Michał Skroboszewski
Na ul. Grobla Św. Jerzego przed godz. 9 doszło dziś do potrącenia rowerzystki przez samochód osobowy. Około 50-letnia kobieta została zabrana do szpitala. Policjanci najprawdopodobniej zatrzymają prawo jazdy kierowcy mercedesa. Zobacz zdjęcia.