A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A ile masz IQ????
Sam sobie dałeś łapkę w górę? Drugiego takiego tępaka nie ma w internetach. Przyznaj się! Policjant na każdym przejściu dobre, dobre!!!
A kto ma stać, jak nie ma kto?
Więcej niż twoja bryczka koni !
Skoro ty jeździsz matizem a ja samochodem 300 konnym to kto ma mniejsze iq ? Pomysl człowieku. Twoje iq jest równe zeru jesteś nieudacznik zyciowy
Moim zdaniem to dwie strony są winne. Bo skoro widzę że jeden się zatrzymał a drugi jedzie dużo szybciej to na logikę nie przechodzę/przejeżdżam bo może nie wyhamować. Brak oceny sytuacji chyba jest najczęstszą przyczyną tego typu zdarzeń.
Czlowieku nie masz 300, 400 koni, masz go... w glowie i typowy intelekt elblaskiego nowobogackiego.
"zawsze bede wyprzedzal zamulajacych baranów jak ty" - napisał 100% prawdziwy baran, masz samochód nie 400 koni, a jeden baran!
Widzisz, zdj.?? Tam jest przejazd dla rowerów.
Twoje zdanie raczej nikogo nie obchodzi, bo ważniejsze jest prawo. Dopóki kierowcy będą jeździć według "swojego zdania" a nie według przepisów to takich zdarzeń będzie dużo.