UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie na przejściu dla pieszych, a na przejeździe dla rowerów. Jeśli byłoby to na przejściu dla pieszych wtedy to kierowca mercedesa byłby poszkodowany.
Tomasz85
Nie na przejściu dla pieszych, a na przejeździe dla rowerów. Jeśli byłoby to na przejściu dla pieszych wtedy to kierowca mercedesa byłby poszkodowany.
Tomasz85