UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie na przejściu dla pieszych, a na przejeździe dla rowerów. Jeśli byłoby to na przejściu dla pieszych wtedy to kierowca mercedesa byłby poszkodowany.

Tomasz85

Anuluj