Wybrany wątek opinii

Zabrać na zawsze. Ilu codziennie widzę idiotów co wyprzedzają przed przejściem albo wymuszają pierwszeństwo na skrzyżowaniach równoległych gdzie nie ma znaków. 90% myśli, że jak jedzie prosto albo na jego drodze jest lepszy asfalt to ma pierwszeństwo.
xxxxxxxxxx (2019.11.30)
Nie ma szacunku dla ludzi, którzy przechodzą przez ulicę, kierowcy ci jeżdżą tak, jakby byli w Bagdadzie, a policja nic nie robi.
Andzej Chudcki (2019.12.01)
Jak się wydaje i wszyscy komentatorzy, że my, Polacy, jesteśmy totalnymi idiotami i zdecydowanie nie powinniśmy jeździć po drogach publicznych
Olimpijska (2019.12.01)
Powrót do komentarzy