Wybrany wątek opinii
Zabrać na zawsze. Ilu codziennie widzę idiotów co wyprzedzają przed przejściem albo wymuszają pierwszeństwo na skrzyżowaniach równoległych gdzie nie ma znaków. 90% myśli, że jak jedzie prosto albo na jego drodze jest lepszy asfalt to ma pierwszeństwo.
Do moderacji
Odpowiedz
73
21
Nie ma szacunku dla ludzi, którzy przechodzą przez ulicę, kierowcy ci jeżdżą tak, jakby byli w Bagdadzie, a policja nic nie robi.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Jak się wydaje i wszyscy komentatorzy, że my, Polacy, jesteśmy totalnymi idiotami i zdecydowanie nie powinniśmy jeździć po drogach publicznych
Do moderacji
Odpowiedz
2
0