UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zabrać na zawsze. Ilu codziennie widzę idiotów co wyprzedzają przed przejściem albo wymuszają pierwszeństwo na skrzyżowaniach równoległych gdzie nie ma znaków. 90% myśli, że jak jedzie prosto albo na jego drodze jest lepszy asfalt to ma pierwszeństwo.
xxxxxxxxxx