Wybrany wątek opinii
Nie na przejściu dla pieszych, a na przejeździe dla rowerów. Jeśli byłoby to na przejściu dla pieszych wtedy to kierowca mercedesa byłby poszkodowany.
Do moderacji
Odpowiedz
43
12
Nie .jeżeli jeden z pojazdów zatrzymał się żeby ustąpić pierwszeństwa to drugi pojazd ma obowiązek zrobić to samo.
Do moderacji
Odpowiedz
30
5
@Tomasz85 - na przejsciu rower powinno sie przeprowadzac ale tylko ze wzgledu na predkosc zeby nie wtargnac na pasy, co wcale nie stoi na przeszkodzie żeby przejechac przez nie rowerzyscie zachowujac ostroznosc i tez bedzie to zgodne z przepisami, w Ellagu i tak rowerzysci jezdza po chodnikach bo nie ma sciezek rowerowych wszedzie co nie swiadczy ze lamia przepisy, to samo z hulajnogami wiec takie gadanie ze nie bylo sciezki czy byla nie jest jakims tam wiekszym atutem, skoro jedno auto sie zatrzymalo drugie tez musi
Do moderacji
Odpowiedz
11
7
Jesli ktos wyprzedza gdy inny ustepuje pierszenstwa jest de.. a nie poszkodowanym.
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
Wczoraj kierowca przejechał psa na przejściu, a policja dała kierowcy prawo? Absolutnie szalony! Co jeśli dziecko chodzi lub biegnie przez ulicę? W całej Europie ludzie mają prawo i kierowca zatrzymać samochód i pozwolić ludziom przejść przez ulicę z psem lub z dziećmi !!!
Do moderacji
Odpowiedz
3
1