Wybrany wątek opinii

Nie na przejściu dla pieszych, a na przejeździe dla rowerów. Jeśli byłoby to na przejściu dla pieszych wtedy to kierowca mercedesa byłby poszkodowany.
Tomasz85 (2019.11.30)
Nie .jeżeli jeden z pojazdów zatrzymał się żeby ustąpić pierwszeństwa to drugi pojazd ma obowiązek zrobić to samo.
???? (2019.11.30)
@Tomasz85 - na przejsciu rower powinno sie przeprowadzac ale tylko ze wzgledu na predkosc zeby nie wtargnac na pasy, co wcale nie stoi na przeszkodzie żeby przejechac przez nie rowerzyscie zachowujac ostroznosc i tez bedzie to zgodne z przepisami, w Ellagu i tak rowerzysci jezdza po chodnikach bo nie ma sciezek rowerowych wszedzie co nie swiadczy ze lamia przepisy, to samo z hulajnogami wiec takie gadanie ze nie bylo sciezki czy byla nie jest jakims tam wiekszym atutem, skoro jedno auto sie zatrzymalo drugie tez musi
(2019.11.30)
Jesli ktos wyprzedza gdy inny ustepuje pierszenstwa jest de.. a nie poszkodowanym.
Aza (2019.11.30)
Wczoraj kierowca przejechał psa na przejściu, a policja dała kierowcy prawo? Absolutnie szalony! Co jeśli dziecko chodzi lub biegnie przez ulicę? W całej Europie ludzie mają prawo i kierowca zatrzymać samochód i pozwolić ludziom przejść przez ulicę z psem lub z dziećmi !!!
Hendrik (2019.12.01)
Powrót do komentarzy