Wybrany wątek opinii

Zaraz, zaraz... Co robiła rowerzystka na przejściu dla pieszych???
MAxi (2019.11.30)
Widzisz, zdj.?? Tam jest przejazd dla rowerów.
Tomasz85 (2019.11.30)
Nic nie robiła, bo nie było jej przejściu dla pieszych.
(2019.11.30)
Deptala kapustę
Wieczór mnie nastraja (2019.11.30)
Powrót do komentarzy