UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zrozumiesz dopiero jak jakiś „baran” z 400 końmi zwinie ci kiedyś z przejścia dziecko albo żonę do krainy wiecznych łowów.Dla tępaków którym wszyscy zamulają wymyślili tory wyścigowe a ulice w mieście są dla normalnych użytkowników którym nie spieszno odwiedzać bliskich na Dębicy.wspolczuję Ci mocno przyjacielu
Donald