UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zrozumiesz dopiero jak jakiś „baran” z 400 końmi zwinie ci kiedyś z przejścia dziecko albo żonę do krainy wiecznych łowów.Dla tępaków którym wszyscy zamulają wymyślili tory wyścigowe a ulice w mieście są dla normalnych użytkowników którym nie spieszno odwiedzać bliskich na Dębicy.wspolczuję Ci mocno przyjacielu

Donald

Anuluj