UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdzie jest policja, pokazuje się dopiero po fakcie, a powinna stać w miejscach gdzie najczęściej dochodzi do wypadkow przynajmniej kilka godzin dziennie. A zabranie prawa jazdy nie jest karą, powinno być zabranie auta i wysoka grzywna


Anuluj