UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do xxxx... Słuchaj każdy wyprzedza i będzie wyprzedzał skoro biedni kupują tylko auta z silnikiem od 1.4 do 1.6 najlepiej jeszcze diesel zeby oszczędnie bylo to przez takich sa wypadki bo zamulaja i drażnią innych kierowców. Ja mam ponad 300 koni i zawsze bede wyprzedzal zamulajacych.