UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zabrać na zawsze. Ilu codziennie widzę idiotów co wyprzedzają przed przejściem albo wymuszają pierwszeństwo na skrzyżowaniach równoległych gdzie nie ma znaków. 90% myśli, że jak jedzie prosto albo na jego drodze jest lepszy asfalt to ma pierwszeństwo.

xxxxxxxxxx

Anuluj