UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To ty jestes ten od matiza ? To ja ci współczuję. To myślisz ze jak ktos ma 400 koni to jeździ gorzej niz te z małymi silnikami? Ktos kto umie panować nad takim potworem powniem być dla ciebie mistrzem i twoim guru !


Anuluj