UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
???? Tak, ale w razie wypadku/kolizji z rowerzystą na przejściu dla pieszych nie ponosi winy za owe zdarzenie, ewentualnie mandat za omijanie/wyprzedzanie na/przed przejściem - co może zrekompensować sobie pozwem cywilnym przeciwko rowerzyście za uszkodzenie auta. Jest bardzo duża różnica prawna między przejściem a przejazdem dla rowerów.
Tomasz85