Wybrany wątek opinii

Do xxxx... Słuchaj każdy wyprzedza i będzie wyprzedzał skoro biedni kupują tylko auta z silnikiem od 1.4 do 1.6 najlepiej jeszcze diesel zeby oszczędnie bylo to przez takich sa wypadki bo zamulaja i drażnią innych kierowców. Ja mam ponad 300 koni i zawsze bede wyprzedzal zamulajacych.
(2019.11.30)
Zrozumiesz dopiero jak jakiś „baran” z 400 końmi zwinie ci kiedyś z przejścia dziecko albo żonę do krainy wiecznych łowów.Dla tępaków którym wszyscy zamulają wymyślili tory wyścigowe a ulice w mieście są dla normalnych użytkowników którym nie spieszno odwiedzać bliskich na Dębicy.wspolczuję Ci mocno przyjacielu
Donald (2019.11.30)
A ile masz IQ????
marcin1978 (2019.11.30)
Czlowieku nie masz 300, 400 koni, masz go... w glowie i typowy intelekt elblaskiego nowobogackiego.
TRA (2019.11.30)
"zawsze bede wyprzedzal zamulajacych baranów jak ty" - napisał 100% prawdziwy baran, masz samochód nie 400 koni, a jeden baran!
(2019.11.30)
To że masz 300 koni nic nie znaczy możesz mieć i 500 jak jest ograniczenie do 40 to jak nie zamulac ?inna sprawa jest że przejścia dla pieszych są słabo podświetlone i po zmroku czasem pieszy się pojawia na czarno ubrany i czasem w ostatniej chwili go widać ale w dzień ?kierowca merca pewnie też myślał że 300 koni to wszystko co mu potrzeba
irek2008 (2019.11.30)
Weź człowieczku zacznij się leczyć. Pewnie następna kolizja względnie wypadek będzie twój
& (2019.11.30)
mógłbyś się podpisać znali byśmy imią
lokiso (2019.11.30)
300 koni to ty chyba obsłużyłeś fabtasto
Spx (2019.11.30)
Kozaki anonimowo to ja mam 600 koni a oficjalnie 160. Przedstaw sie. Z powazaniem K. Lasocki.
Gosc (2019.11.30)
takiemu bałwanowi już teraz trzeba zabrać prawo jazdy o ile je w ogóle posiada.
sPACEROWICZ (2019.11.30)
Ale ty głupi jesteś. Pomyśl zanim coś napiszesz. Myślenie nie boli...
RR (2019.11.30)
pewnie nawet nie masz prawka a się wypowiadasz to miasto nie autostrada
321456 (2019.11.30)
Chyba na obrazku ku.wa widziałeś 300 koni mały ptaszku
Gość 45 (2019.11.30)
Hej umocowany gościu opanuj się. ZAMULASZ
(2019.11.30)
Rece opadaja jak sie czyta tak komentarze. Wypowiedz na poziomie 18 latka pryszczatka ktory dostal autko od tatusia. Wyprzedzac to Ty mozesz starsze panie w kolejce do okienka w aptece o ile nie dostaniesz torebka po tej pustej glowie....
Moris (2019.11.30)
300 koni 0 muzgu i ch.....uj tragedia gotowa. Kto ciebie ośle wychował. Nieeee ciebie znaleźli w kapuscie. Takiego głąba jak ty, tylko tam można znaleźć. Ale ty musisz być tępy przy tych 300 koniach.
Muchozol (2019.11.30)
Głupiś ty aż w koło latasz, januszu...
elblong78 (2019.12.01)
żebyś nogi sobie poucinał podczas wyprzedzania na przejściu,
jack8673 (2019.12.01)
ty matka ci rozum z pieluchami wyprała
(2019.12.01)
Powrót do komentarzy