Wybrany wątek opinii
Do xxxx... Słuchaj każdy wyprzedza i będzie wyprzedzał skoro biedni kupują tylko auta z silnikiem od 1.4 do 1.6 najlepiej jeszcze diesel zeby oszczędnie bylo to przez takich sa wypadki bo zamulaja i drażnią innych kierowców. Ja mam ponad 300 koni i zawsze bede wyprzedzal zamulajacych.
Do moderacji
Odpowiedz
11
167
Zrozumiesz dopiero jak jakiś „baran” z 400 końmi zwinie ci kiedyś z przejścia dziecko albo żonę do krainy wiecznych łowów.Dla tępaków którym wszyscy zamulają wymyślili tory wyścigowe a ulice w mieście są dla normalnych użytkowników którym nie spieszno odwiedzać bliskich na Dębicy.wspolczuję Ci mocno przyjacielu
Do moderacji
Odpowiedz
62
3
A ile masz IQ????
Do moderacji
Odpowiedz
15
3
Czlowieku nie masz 300, 400 koni, masz go... w glowie i typowy intelekt elblaskiego nowobogackiego.
Do moderacji
Odpowiedz
19
2
"zawsze bede wyprzedzal zamulajacych baranów jak ty" - napisał 100% prawdziwy baran, masz samochód nie 400 koni, a jeden baran!
Do moderacji
Odpowiedz
25
2
To że masz 300 koni nic nie znaczy możesz mieć i 500 jak jest ograniczenie do 40 to jak nie zamulac ?inna sprawa jest że przejścia dla pieszych są słabo podświetlone i po zmroku czasem pieszy się pojawia na czarno ubrany i czasem w ostatniej chwili go widać ale w dzień ?kierowca merca pewnie też myślał że 300 koni to wszystko co mu potrzeba
Do moderacji
Odpowiedz
12
0
Weź człowieczku zacznij się leczyć. Pewnie następna kolizja względnie wypadek będzie twój
Do moderacji
Odpowiedz
9
0
mógłbyś się podpisać znali byśmy imią
Do moderacji
Odpowiedz
8
0
300 koni to ty chyba obsłużyłeś fabtasto
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Kozaki anonimowo to ja mam 600 koni a oficjalnie 160. Przedstaw sie. Z powazaniem K. Lasocki.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
takiemu bałwanowi już teraz trzeba zabrać prawo jazdy o ile je w ogóle posiada.
Do moderacji
Odpowiedz
10
0
Ale ty głupi jesteś. Pomyśl zanim coś napiszesz. Myślenie nie boli...
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
pewnie nawet nie masz prawka a się wypowiadasz to miasto nie autostrada
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Chyba na obrazku ku.wa widziałeś 300 koni mały ptaszku
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Hej umocowany gościu opanuj się. ZAMULASZ
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Rece opadaja jak sie czyta tak komentarze. Wypowiedz na poziomie 18 latka pryszczatka ktory dostal autko od tatusia. Wyprzedzac to Ty mozesz starsze panie w kolejce do okienka w aptece o ile nie dostaniesz torebka po tej pustej glowie....
Do moderacji
Odpowiedz
10
0
300 koni 0 muzgu i ch.....uj tragedia gotowa. Kto ciebie ośle wychował. Nieeee ciebie znaleźli w kapuscie. Takiego głąba jak ty, tylko tam można znaleźć. Ale ty musisz być tępy przy tych 300 koniach.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Głupiś ty aż w koło latasz, januszu...
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
żebyś nogi sobie poucinał podczas wyprzedzania na przejściu,
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
ty matka ci rozum z pieluchami wyprała
Do moderacji
Odpowiedz
0
0