Wybrany wątek opinii

Na zdjeciu widać że to przejazd rowerowy a się pyta co tam robiła rowerzystka
korba666 (2019.11.30)
Z tonu i kultury Twojej wypowiedzi wnioskuję, że Ty należysz do wyborców PiS. Bez obelg nie jesteś w stanie wytłumaczyć nawet tak prostej kwestii. Szkoda.
(2019.11.30)
Powrót do komentarzy