Wybrany wątek opinii
Na zdjeciu widać że to przejazd rowerowy a się pyta co tam robiła rowerzystka
Do moderacji
Odpowiedz
24
15
Z tonu i kultury Twojej wypowiedzi wnioskuję, że Ty należysz do wyborców PiS. Bez obelg nie jesteś w stanie wytłumaczyć nawet tak prostej kwestii. Szkoda.
Do moderacji
Odpowiedz
0
4