Wybrany wątek opinii
Gdzie jest policja, pokazuje się dopiero po fakcie, a powinna stać w miejscach gdzie najczęściej dochodzi do wypadkow przynajmniej kilka godzin dziennie. A zabranie prawa jazdy nie jest karą, powinno być zabranie auta i wysoka grzywna
Do moderacji
Odpowiedz
19
31
Sam sobie dałeś łapkę w górę? Drugiego takiego tępaka nie ma w internetach. Przyznaj się! Policjant na każdym przejściu dobre, dobre!!!
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
A kto ma stać, jak nie ma kto?
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
A jak przekroczy prędkość np. autobusem miejskim, albo radiowozem czy kartką, a takie przypadki już bywały w Polsce nie jadąc na interwencję to co też mają zabierać? I komu wtedy oddadzą samochód?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0