Wybrany wątek opinii

Gdzie jest policja, pokazuje się dopiero po fakcie, a powinna stać w miejscach gdzie najczęściej dochodzi do wypadkow przynajmniej kilka godzin dziennie. A zabranie prawa jazdy nie jest karą, powinno być zabranie auta i wysoka grzywna
(2019.11.30)
Sam sobie dałeś łapkę w górę? Drugiego takiego tępaka nie ma w internetach. Przyznaj się! Policjant na każdym przejściu dobre, dobre!!!
(2019.11.30)
A kto ma stać, jak nie ma kto?
(2019.11.30)
A jak przekroczy prędkość np. autobusem miejskim, albo radiowozem czy kartką, a takie przypadki już bywały w Polsce nie jadąc na interwencję to co też mają zabierać? I komu wtedy oddadzą samochód?
(2019.11.30)
Powrót do komentarzy