UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To ty jestes ten od matiza ? To ja ci współczuję. To myślisz ze jak ktos ma 400 koni to jeździ gorzej niz te z małymi silnikami? Ktos kto umie panować nad takim potworem powniem być dla ciebie mistrzem i twoim guru !