UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zrozumiesz dopiero jak jakiś „baran” z 400 końmi zwinie ci kiedyś z przejścia dziecko albo żonę do krainy wiecznych łowów.Dla tępaków którym wszyscy zamulają wymyślili tory wyścigowe a ulice w mieście są dla normalnych użytkowników którym nie spieszno odwiedzać bliskich na Dębicy.wspolczuję Ci mocno przyjacielu
Donald