UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

???? Tak, ale w razie wypadku/kolizji z rowerzystą na przejściu dla pieszych nie ponosi winy za owe zdarzenie, ewentualnie mandat za omijanie/wyprzedzanie na/przed przejściem - co może zrekompensować sobie pozwem cywilnym przeciwko rowerzyście za uszkodzenie auta. Jest bardzo duża różnica prawna między przejściem a przejazdem dla rowerów.

Tomasz85

Anuluj