A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To ty se Alojzy te prawko zrobiłeś? bo ja to zdałem egzamin na PRAWO JAZDY kat.AiB jak ciebie jeszcze... no itd. Jak masz za mały iloraz inteligencji i nie potafisz odpowiedzieć na prośbę to nie zabieraj głosu.Potwierdzasz tylko to,że faktycznie te prawko sobie zrobiłeś!?.
O boze. Widze ze jednak czesc naszych kierowcow nie potrafi jezdzic i tyle!! Niecierpliwi sie po 3min postoju na swiatlach!! Jak bedza stal 10 minut i wiecej to chyba zaczna zabijac innych aby byc pierwsi w kolejce. Dorsnijmy !!! Mala wyprawa do Gdanska, Poznania, Wawy i troszke wyrozumialosci powinniscie nabrac, a nie tylko bo Elblagu a jak ma postac pare minut to juz zle. Ja bede stal ile bedzie trzeba. A jak nie chcesz stac to jedz przez Pilsudskiego a nie sie pchasz z lewego
Do przedmówcy!!!! W Gdańsku, Poznaniu czy w Warszawie nikt nie zabiera pasu jazdy prosto, ażeby zrobić skręt, tam się je po prostu dobudowuje. A jeden pas jazdy prosto to za mało na jednym z największych ciągow komunikacyjnych w mieście. Widziałeś jak się wpychają ci co jadą z lewego? Ja tam mogę postać pięć minut dłużej, ale nie wszyscy są tacy cierpliwi jak my. Więc do władz miasta prośba, aby to zostało zlikwidowane, przystanek postawcie za skrzyżowaniem i dobudujcie osobny pas skrętu w lewo. I wtedy będzie to najlepiej zorganizowane.
no i pojechał przecinak...no i co ??? i nic!!! Jest OK. Tylko jakoś Alojzy nie jest ok.Chyba nie znalazł tych co to mu ZROBILI TE PRAWKO.Straszny CIENIAS z ciebie alojzy!!! cel. z m.litery,bo jesteś MAŁY !!!
Ja z tymi krzyżówkami mam też fajny problem. Otóż jeżdż małym samochodem(126p)zjeżdżam z płk. DĄBKA do ROBOTNICZEJ przed stacją BP i co się okazuje? NIC kompletnie nie widze!!! bramki zabezpieczające przystanki tramwajowe zasłaniają mi całą ulicę!!! jak tu jechać? ryzyk fizyk?
Do tego dupka co ma tyle czasu !!! To se możesz pełznąć mam to gdzieś ale nie na publicznej drodze bo za taki numer to dostaniesz od innych po ryju i zaczniesz jaździć normanie albo zrezygnujesz z jazdy!!!!!
HARKONEN: Gdzie tam pisze coś o wolnej jeździw, a raczej jak Ty to ująłeś "pełzaniu". Jest raczej mowa o staniu w korku. Czytaj człowieczku tekst ze zrozumieniem. Jedynie Ty możesz od kogoś w mordę dostać jak będziesz sprawiał zagrożenie na drodze. Czemu odnoszę takie wrażenie, że nosisz dresik i jeździsz BMW?
Nie nosze dresika i nie jeżdże BMW bo to auto dla wieśniaków, a co do textu wcześniejszego to jeżdzą takie kur.. po miescie na 2 pasach równocześnie po 40/h i inni próbuja ich wyprzedzać , taka wolna jazda to jest zagrożenie!!!
Oznakowanie jest i owszem, ale respektujących go szczególnie młodych tzw dresiarzy ono nie dotyczy i to jest największe zagrożenie. Gdzie jest policja a może się boi łysych!!!Lepij złapać porządnego bo można wlepić mandat! A osobiście uważam, iż powinna istnieć możliwość jazdy prosto. Ale dopuki jest taki a nie inny przepis, słuszny czy nie należy go respektować !
jak jest przepis to trzeba go respektować,ale jak jakiś idiota na jednym z największych skrzyżowań w miście wprowadza tylko jeden pas to po uj taki przepis.A do tego parówy co mnie od idiotów na pierwszej stronie wyzywa...siedź cicho na d..pie bo cie przewiozę przez to skrzyżowanie w bagażniku.Jak chcesz jeżdzić tylko z jednego pasa i czekać trzy zmiany to twoja brocha!