Tylko w lewo
Przejazd zakorkowaną popołudniami ul. Dąbka może się jednak wydłużyć
W ciągu ul. Płk. Dąbka przed skrzyżowaniem z ul. Piłsudskiego (z obu stron) wydzielono lewy pas. Obecnie jest on przeznaczony wyłącznie dla skręcających w lewo. W konsekwencji zamontowano też nowe sygnalizatory świetlne. Zmiany wprowadzono na chwilę przed uruchomieniem nowej linii tramwajowej. Jednocześnie zsynchronizowano światła w ciągu ul. Dąbka. Czy poprawi to bezpieczeństwo kierowców i pieszych?
Wydzielenie lewego pasa na skrzyżowaniu ulic Dąbka i Piłsudskiego wyłącznie dla skręcających w lewo, to hit czy kit?