A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Projekty i ich realizacja wielu elbląskich ciągów komunikacyjnych w tym skrzyżowań czy oznaczeń , woła o pomstę do nieba , bo już gdzie indziej nic nie wskóramy !!!!! Ten , kto to badziewie projektował to niewątpliwie z TEGO nie korzysta osobiście !!!! Jako ważna elbląska persona jest wożony ... Mam pomysł , a może by go tak wywieżć na dobre z naszego miasta , np. do Olsztyna .
I tak wszyscy jeżdżą przez Robotniczą bo tam nie ma świateł. I to jest dopiero temat! Dlaczego nie ma świateł na ul. Robotniczej? Przecież w godzinach szczytu nie da się tu wytrzymać. I jeszcze te ciężarówki.
Prawie wszystkie nowe rozwiązania komunikacyjne to ewidentne knoty. Przystanki tramwajowe trzeba było wykonać za skrzyżowaniami a w miejscu obecnie wykonanych należało zrobić pas dla skręcających w lewo. Nie będę się wypowiadał na temat inteligencji decydentów.
to co zrobili z tym skrzyżowaniem to jest paranoja prosto jedzie 5x więcej pojazdów niz skręcajacych w lewo a są to w znacznej mierze autobusy które mogą jechac nawet 3 w rzędzie!!! a poza tym światło dla skręcajacych w lewo jest za krótkie!!! mieszczą się tam 3 góra 4 samochody!!!to skrzyżowanie bedzi nową zmorą elbląskich kierowców!!!
w Elblągu nie ma aż tak dużego ruchu,żeby ta zmiana spowodowała zakorkowanie ulicy ppłk.Dąbka
edziu ty to jezdzisz o 1 w nocy to ci sie tak wydaje!a jak masz pisac takie głupoty to idz i sie utop!!!!!!!!
Pas skrętu w lewo to bardzo dobry pomysł, ale tylko wtedy kiedy byłby on dobudowany w miejscu przystanku tramwajowego. Teraz wystarczy sobie postać chwilę w godzinach popołudniowych i można sobie popatrzeć jaki tworzy się zator. Szkoda, że jeszcze nam kierowcom nie zgotują takiej niespodzianki na krzyżówce z Pionierską (żebym nie wypaplał)
Jedyny dobry atut tej sygnalizacji to właśnie ten sygnalizator na wysięgniku. Są jeszcze skrzyżowania w Elblągu gdzie takiego owego brakuje.
Bardzo proszę,może ktoś mi wytłumczy dlaczego w tym czasie,gdy pali sie czerwone w lewo,to nie można jechać - prosto??? Przecież w tym czasie jazda na wprost nikomu nie przeszkadza...
ty se Ojciec prawko zrób... tam wszystkiego cie nauczą i wytłumaczą..... :-P