UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja z tymi krzyżówkami mam też fajny problem. Otóż jeżdż małym samochodem(126p)zjeżdżam z płk. DĄBKA do ROBOTNICZEJ przed stacją BP i co się okazuje? NIC kompletnie nie widze!!! bramki zabezpieczające przystanki tramwajowe zasłaniają mi całą ulicę!!! jak tu jechać? ryzyk fizyk?

SQTER

Anuluj