UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To ty se Alojzy te prawko zrobiłeś? bo ja to zdałem egzamin na PRAWO JAZDY kat.AiB jak ciebie jeszcze... no itd. Jak masz za mały iloraz inteligencji i nie potafisz odpowiedzieć na prośbę to nie zabieraj głosu.Potwierdzasz tylko to,że faktycznie te prawko sobie zrobiłeś!?.

Ojciec prać

Anuluj