UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja z tymi krzyżówkami mam też fajny problem. Otóż jeżdż małym samochodem(126p)zjeżdżam z płk. DĄBKA do ROBOTNICZEJ przed stacją BP i co się okazuje? NIC kompletnie nie widze!!! bramki zabezpieczające przystanki tramwajowe zasłaniają mi całą ulicę!!! jak tu jechać? ryzyk fizyk?

SQTER