UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
HARKONEN: Gdzie tam pisze coś o wolnej jeździw, a raczej jak Ty to ująłeś "pełzaniu". Jest raczej mowa o staniu w korku. Czytaj człowieczku tekst ze zrozumieniem. Jedynie Ty możesz od kogoś w mordę dostać jak będziesz sprawiał zagrożenie na drodze. Czemu odnoszę takie wrażenie, że nosisz dresik i jeździsz BMW?
Posiadacz BMW