UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

HARKONEN: Gdzie tam pisze coś o wolnej jeździw, a raczej jak Ty to ująłeś "pełzaniu". Jest raczej mowa o staniu w korku. Czytaj człowieczku tekst ze zrozumieniem. Jedynie Ty możesz od kogoś w mordę dostać jak będziesz sprawiał zagrożenie na drodze. Czemu odnoszę takie wrażenie, że nosisz dresik i jeździsz BMW?

Posiadacz BMW

Anuluj