UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie nosze dresika i nie jeżdże BMW bo to auto dla wieśniaków, a co do textu wcześniejszego to jeżdzą takie kur.. po miescie na 2 pasach równocześnie po 40/h i inni próbuja ich wyprzedzać , taka wolna jazda to jest zagrożenie!!!

HARKONEN

Anuluj