UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
jak jest przepis to trzeba go respektować,ale jak jakiś idiota na jednym z największych skrzyżowań w miście wprowadza tylko jeden pas to po uj taki przepis.A do tego parówy co mnie od idiotów na pierwszej stronie wyzywa...siedź cicho na d..pie bo cie przewiozę przez to skrzyżowanie w bagażniku.Jak chcesz jeżdzić tylko z jednego pasa i czekać trzy zmiany to twoja brocha!
komar