UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do przedmówcy!!!! W Gdańsku, Poznaniu czy w Warszawie nikt nie zabiera pasu jazdy prosto, ażeby zrobić skręt, tam się je po prostu dobudowuje. A jeden pas jazdy prosto to za mało na jednym z największych ciągow komunikacyjnych w mieście. Widziałeś jak się wpychają ci co jadą z lewego? Ja tam mogę postać pięć minut dłużej, ale nie wszyscy są tacy cierpliwi jak my. Więc do władz miasta prośba, aby to zostało zlikwidowane, przystanek postawcie za skrzyżowaniem i dobudujcie osobny pas skrętu w lewo. I wtedy będzie to najlepiej zorganizowane.