UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

no i pojechał przecinak...no i co ??? i nic!!! Jest OK. Tylko jakoś Alojzy nie jest ok.Chyba nie znalazł tych co to mu ZROBILI TE PRAWKO.Straszny CIENIAS z ciebie alojzy!!! cel. z m.litery,bo jesteś MAŁY !!!

Ojciec prać

Anuluj